Movies
Ratings
997- Whispering WaterRated ★ 3.0
Aimless BulletRated ★ 3.5
Concrete MarketRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
- HumintRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
ShutterRated ★ 3.0
YakutatazuRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.5
The Great FloodRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5- Petshop V-logRated ★ 4.0