Movies
Ratings
399
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 3.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
The Kissing Booth 3Rated ★ 2.0