Movies
Ratings
34
Saw VIRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0