Movies
Ratings
226
ConstantineRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 2.0
3 Days to KillRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 3.5
Little ManRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Tears of the SunRated ★ 3.5