Movies
Ratings
182
HoppersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Don't Say a WordRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
ElioRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5