Movies
Ratings
1243
Project Hail MaryRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 4.5
LionRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
Hard TruthsRated ★ 3.5
ProblemistaRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
1st KissRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0