Movies
Ratings
152
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The People UpstairsRated ★ 0.5
Citizen of a KindRated ★ 4.5
Take Care of My CatRated ★ 5.0
Red, White & Royal BlueRated ★ 4.5
SleepRated ★ 1.0
The Hating GameRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.5
Tell Me SomethingRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 4.0
A SunRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0- The WickedRated ★ 4.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
The SourceRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0