Titles you rated
Our Little SisterRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0