Movies
Ratings
275
The King's WardenRated ★ 2.5
Alice and Therese's Illusion FactoryRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0- The Man Who LaughsRated ★ 5.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
HerRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 3.0