Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
His & HersRated ★ 3.5
GirlsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
When They See UsRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
Jerry Springer: Fights, Camera, ActionRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0