Series
Ratings
54- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
Society GameRated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 3.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.5