Movies
Ratings
869
FireworksRated ★ 3.5
Mid90sRated ★ 4.5
Red CliffRated ★ 3.5- The Future of TongueRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 4.5
2046Rated ★ 5.0- Walking After MidnightRated ★ 3.0
Night of the Living DeadRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0- Can I Borrow a LightRated ★ 2.5
- GarivegasRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
I WishRated ★ 5.0
6/45Rated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5- Feel Good StoryRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0