Movies
Ratings
152
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
FallRated ★ 2.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Oki's MovieRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0