Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.0
The Crow's EggRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
HitchRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.5
Om Shanti OmRated ★ 4.5
Because I Love YouRated ★ 3.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
HookRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
EnchantedRated ★ 4.0