Movies
Ratings
145
MapadoRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.0
HairsprayRated ★ 1.5
Architecture 101Rated ★ 1.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 1.5
King and the ClownRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.5
Knight and DayRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0