Movies
Ratings
346
Train DreamsRated ★ 4.5
Red, White & Royal BlueRated ★ 2.5
1st KissRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The SeatRated ★ 3.5
10DanceRated ★ 2.0
The Eighth SenseRated ★ 1.0
3670Rated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
People and MeatRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
She Taught Me SerendipityRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.5
Given: Hiiragi MixRated ★ 3.0
Given the MovieRated ★ 3.0