Movies
Ratings
357
The Wild RobotRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
Work to DoRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
Killer Klowns from Outer SpaceRated ★ 2.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Mystery TrainRated ★ 1.5
The People UpstairsRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0