Movies
Ratings
460
SwordsmanRated ★ 4.0
SoulRated ★ 2.5
1917Rated ★ 3.5
Cowboys & AliensRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
JokerRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 2.5
Gran TorinoRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0