Movies
Ratings
369
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5- D-WarRated ★ 0.5
The PostRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
The Lego MovieRated ★ 3.5
Apollo 13Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.5