Movies
Ratings
468
HitmanRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Super 8Rated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.5
BeowulfRated ★ 3.0