Movies
Ratings
471
The Exit 8Rated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 2.0
Man with a Movie CameraRated ★ 3.5
UndergroundRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
The SingersRated ★ 2.0
Fallen AngelsRated ★ 4.0- DiveRated ★ 2.0
Sex and the CityRated ★ 3.5
Nanook of the NorthRated ★ 2.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5- Very Very Strange LoveRated ★ 3.0
OUT!Rated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.0- Planet SpoiliaRated ★ 4.5