Movies
Ratings
973
EpitaphRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
In the Mood for Love 2001Rated ★ 3.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0