Movies
Ratings
210
WhiplashRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Horrible BossesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
NeighborsRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 2.0