Movies
Ratings
1528
The King's WardenRated ★ 1.5
The Life of ChuckRated ★ 5.0
The KillingRated ★ 3.5
The Iron ClawRated ★ 4.0
ArgylleRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
An American in ParisRated ★ 4.0
All of Us StrangersRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
American FictionRated ★ 3.0
Steamboat Bill, Jr.Rated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The PeasantsRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The Eternal DaughterRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5