Movies
Ratings
504
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 5.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
SproutRated ★ 4.0
KlausRated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
GhostlightRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Buena Vista Social ClubRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Coming of AgeRated ★ 3.5
Jay KellyRated ★ 3.5
The Young Mother's HomeRated ★ 4.0