Movies
Ratings
137- Between you and meRated ★ 3.0
- Lock OutRated ★ 2.5
GeorgiaRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
War MachineRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 2.5
Exit Through the Gift ShopRated ★ 3.5
The SingersRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0