Movies
Ratings
728
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Coffee and CigarettesRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
I Killed My MotherRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 2.5
TRON: AresRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 0.5