Movies
Ratings
131
MotherRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.0
CoralineRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
RushRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
The SeatRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0