Movies
Ratings
63
Finding NemoRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
GottiRated ★ 5.0
Uncut GemsRated ★ 3.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
22 Jump StreetRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
BrightRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Last AirbenderRated ★ 0.5
The IncrediblesRated ★ 3.5