Movies
Ratings
220
The IntouchablesRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 1.0
X-MenRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0