Movies
Ratings
390
SmugglersRated ★ 3.0
BTS: THE RETURNRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Lead Me HomeRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Chasing CoralRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.5