Movies
Ratings
789
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.5
The Bride!Rated ★ 3.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5