Movies
Ratings
161
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
Go Go 70'sRated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
BrothersRated ★ 3.0
Peter & The WolfRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
YarnRated ★ 3.0
Drowning LoveRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 3.0