Movies
Ratings
1372
RougeRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
AntebellumRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0- The Final SemesterRated ★ 4.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 2.0
CureRated ★ 2.5
AuditionRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
When This Summer is OverRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 2.0
IncendiesRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5