Movies
Ratings
440
Bird BoxRated ★ 4.5
CollectorsRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
The Pilgrim’s ProgressRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5
You've Got MailRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 0.5
The AvengersRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
SawRated ★ 1.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0