Movies
Ratings
2270
A Man EscapedRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
Wild StrawberriesRated ★ 4.5
Shin Kamen RiderRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Dragons ForeverRated ★ 3.5- BrotherRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 4.5
KubiRated ★ 4.5
Broken RageRated ★ 4.0
TumbbadRated ★ 3.5
No Other LandRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
I Saw the TV GlowRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
L'ArgentRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.0
Lumberjack the MonsterRated ★ 3.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.5