Movies
Ratings
41
Summer WarsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0