Movies
Ratings
414
MoonlightRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Someone You LovedRated ★ 2.0
The House of UsRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
A Tale of SpringtimeRated ★ 3.0
A Tale of WinterRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
The WifeRated ★ 4.0