Series
Ratings
94
So, You Make ItRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 2.5
The Office Season 5Rated ★ 4.5
The Office Season 4Rated ★ 4.5
The Office Season 3Rated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 5.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Russian DollRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5