Movies
Ratings
143
The Little MermaidRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 5.0