Movies
Ratings
826
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The Deepest BreathRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 2.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
To Kill a MockingbirdRated ★ 4.0
NopeRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The BalconettesRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5- Someday or One DayRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0