Movies
Ratings
142
Paris, TexasRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 2.0
A Man and a WomanRated ★ 5.0
SiratRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Nouvelle VagueRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 1.5
The World of LoveRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5