Series
Ratings
18
VikingsRated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 2.5
Zettai KareshiRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 1.5
SherlockRated ★ 1.5
SherlockRated ★ 1.5- Orphan BlackRated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 2.5
GothamRated ★ 2.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.5
True BloodRated ★ 2.0
The FlashRated ★ 1.5
A New LeafRated ★ 1.0
Orphan BlackRated ★ 2.0
GothamRated ★ 1.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.5
Sherlock Season 1Rated ★ 0.5