Series
Ratings
38- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
LostRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 1.0
Once Upon a TimeRated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0