Movies
Ratings
306
Transporter 2Rated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 4.0
CasperRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 1.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 1.5
The RockRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
JumperRated ★ 2.5