Series
Ratings
140
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 5.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
True BloodRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0