Series
Ratings
148
Person of Interest Season 4Rated ★ 4.0- Being Mary JaneRated ★ 3.5
Mazinger ZRated ★ 5.0
RomeRated ★ 3.5
Person of Interest Season 3Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 4.0
The GiftedRated ★ 3.5
The OriginalsRated ★ 3.5
BlindspotRated ★ 4.0
Family GuyRated ★ 1.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.5
GleeRated ★ 2.5
The Last ShipRated ★ 3.5- BlindspotRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 3.5
Legend of the SeekerRated ★ 4.0
Atlanta Season 2Rated ★ 3.5
The 100Rated ★ 4.5