Movies
Ratings
50
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.5