Movies
Ratings
315
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 1.5
Chungking ExpressRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
After My DeathRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5