Movies
Ratings
110
ApocalyptoRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.5
1408Rated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 2.0
The BodyguardRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 2.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 2.0
Captain PhillipsRated ★ 2.5
ShooterRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0